Haber

CHP’den ikinci kez ihraç edilmesi istenen Tanju Özcan’dan Kılıçdaroğlu’na: Erdoğan’a diktatör diyor, koltuğundan vazgeçmiyor.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin MYK toplantısında kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesi istenen Bolu Belediye Başkanı. Tanju Özcan“Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a diktatör diyor ama koltuğundan vazgeçmiyor. Değişim ve adalet için 3 Temmuz’da Bolu Meydanı’ndan Ankara CHP Genel Merkezi’ne yürüyeceğim.”

2. KEZ İHRACAT İSTENİYOR

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Geçen yıl Bolu Belediye Meclis Üyesi bir kadınla yaşadığı diyalog sonrasında parti tüzüğüne aykırı tutum ve davranışlarından dolayı disiplin cezası aldı. CHP Yüksek Disiplin Kurulu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a bir yıl görevden uzaklaştırma cezası verdi. 9 gün önce CHP’ye dönen Tanju Özcan, bugün yapılan MYK toplantısında ikinci kez CHP Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edildi.

“ERDOĞAN’A DİKTATÖR DİYE BIRAKMAZ”

Kararla ilgili konuşan Tanju Özcan, “Beklemediğim bir şey değil. Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a diktatör diyor ama koltuğundan vazgeçmiyor. Değişim ve adalet için 3 Temmuz’da Bolu Meydanı’ndan Ankara CHP Genel Merkezi’ne yürüyeceğim. .”

haber-eruh.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu