Haber

Ünlü model Çağla Şıkel beslenme alışkanlığını değiştirdi!

Geçtiğimiz yıl avukat Naim Gönenli ile aşk ilişkisini ortaya çıkaran sunucu, oyuncu ve model Çağla Şıkel, önce sevgilisini ailesiyle tanıştırdı, ardından ani bir kararla ilişkilerine son verdi.

“Bu olmak zorunda”

Şıkel ilişkisinin bittiğini söyledi “Evet ayrıldık, haber doğru. “Bu birlikte aldığımız bir karardı, gerekliydi.”Şu ifadeleri kullandı:

“Kesinlikle yaşlanıyorum”

Şıkel geçtiğimiz günlerde takipçilerinin sorularını yanıtladı. Soruların arasında “neden yaşlanmıyorsun” Ayrıca vardı. güzel model, “Kesinlikle yaşlanıyorum Ama bana yeteceğini düşündüğüm şeyleri artırarak ilerliyorum. Ben azalmıyorum, artırıyorum. Bunlar da bana uygun görünüyor.”Şu ifadeleri kullandı:

Çağla Şıkel şimdi de fit vücudundan bahsetti. Hayatı boyunca kilo sorunu yaşamayan güzel model, ince ve formda kalmanın sırrını verdi.

“Artık şişlik yok”

Sağlığı için alışkanlıklarını değiştirdi. Şıkel, “Sıfır gluten, sıfır lektin, sıfır fındık, sıfır meyve ve süt ürünleri. Abur cuburdan da vazgeçtim. 2 aydır bu böyle. Hiç zorluk yaşamadım. Artık şişkinlik yok. “Daha iyi hissediyorum.”söz konusu.

haber-kadisehri.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu