Yaşam

sergilenen kitaplar

Özel içerik

Kitaplıklar da bu hafta çok renkli ve çeşitli… Her okuyucunun zevkine hitap eden yeni çıkan kitaplar bu hafta. Ensonhaber Bookmark olarak hepinize kitaplarla dolu bir gün dileriz…

kuru kız

Ayfer Tunç, okurlarını kırların karanlığından dünyanın bir ucuna götürüyor. Şimdilik devamı yok. Dry Girl, tüm zamanların kurbanları hakkında yenilikçi, oyunun kurallarını değiştiren bir roman.

Sayfa: 216

Mutluluğu Sende Bulan Senindir

Bu sayfalar, karşılaştığınız zorluklarda manevi bir şifa sayılabilecek derin ve samimi hikayeler içermektedir.

Sayfa: 184

On Dünden Gelen Kız

Dünden Önceki Kız’ı okurken nefesinizi tutacak ve hiç istemediğiniz bir sona koşacaksınız. Ve sizi büyük bir sürpriz bekliyor olacak.

Sayfa: 184

Sunakta Asılı Kandil

Kültür sanatla ilgilenen her okuyucunun başucunda olması gereken bir rehber kitaptır.

Sayfa: 120

Dua Ettiğin Kadar

Allah insanı önce kendi varlığından haberdar etmiş, insan da varlığını benimsediği bu yüce güç karşısında duyduğu saygı ve umut duygusundan dolayı kendisinden üstün olanlarla temasa geçme ihtiyacı hissetmiştir.

Sayfa: 232

wholink

Alıntılarla yaşayan Oğuz Aktürk’ten bağlantılarla yaşayan toplum eleştirisi… Kimlink’te, yaşam çizgileri kesilmiş, teknolojinin tutsağı olmuş, hatta kendini yeniden keşfetmeye çalışan bir adamın, dünyanın yeni dünyasındaki çabasına tanık oluyoruz. teknoloji haline gelmiş insanların ortasında.

Sayfa: 240

Neden Uyuyamıyoruz? İnsan Uykusunun Tarihi

İkna edici, sürükleyici ve inandırıcı… Bu konudaki tartışmayı destekleyen değerli bir müdahale… Leader, uykuyla ilgili sıkıntılarımıza dair daha güçlü ve daha insancıl bir anlayışa işaret ediyor.

Sayfa: 300

1000 Mitolojik Karakter

1000 Mitolojik Karakter, birçok uygarlığın efsanelerinde kendine yer bulan tanrı, tanrıça, kahraman, dev, peri gibi nadide mitolojik karakterleri hem bilmemiz gereken özellikleriyle hem de özellikleri açısından değerlendirerek okuyucunun beğenisine sunar. birbiriyle alaka. Görsellerle desteklenen bu kitap, mitoloji okumalarınızda da yararlanabileceğiniz bir içeriğe sahip.

Sayfa: 250

şüphe bulutları

Sayers, polisiye romanı akıl, özgünlük ve nükte ile buluşturuyor.

Sayfa: 288

Ölümsüzlük ve Hacı

Yaşam ve ölümün, ruh ve hafızanın, gerçeklik ve rüyanın derinliklerine inen, tarihsel gerçekler ile kolektif bilinçdışının sırlarını ören bu sürükleyici romanda psikoloji, edebiyat tarihinin ünlü isimlerinin sırlarına tanık olacaksınız. ve sanat ve ahlaksızlık ile deha arasındaki bağları keşfedin.

Sayfa: 600

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu