Haber

Medvedev: Zelenskiy’nin açıklamaları Batı’dan ‘hayır’ almayı hedefliyor

Telegram kanalından Zelenskiy’nin Batı’dan yeni yardım almak için ‘Putin’le konuşacak hiçbir şeyi yok’ açıklamasını yorumladı. MedvedevUkrayna Devlet Başkanı’nı halüsinasyon gören bir yaratık ve sirk köpeği olarak tanımladı.

Medvedev, “Pek sağlıklı olmayan insanlar, fobilerini ve sorunlarını başkalarına mal etmek gibi özelliklere sahiptir. Bu tür psikolojik yansıtmalar, kişinin kendi korkusunun dışarıdan yaratılmış ve bir başkasına özgü olarak algılanmasıdır.ifadelerini kullandı.

Zelenskiy’in artık ‘palyaço’ değil ‘sirk köpeği’ olduğunu ve sözlerinin Batı’dan ‘hayır’ işlevi gördüğünü belirten Medvedev, Ukrayna Devlet Başkanı’nın sözlerinin gerçek olmadığını söyledi. “Şimdi hemen kararınızı verin. Ben hala hayattayım ve etrafımdaki herkes benim kontrolüm altında. Bana daha fazla silah ve para verin çünkü düşmanımız anlaşılmaz, sinsi ve tehlikeli. Ama ben düşmana teslim olmayacağım, ben çok çok güçlü pazarlık yok temas yok düşman benden artık neredeyse korkmuşanlaşılabileceğini kaydetti.

Zelenskiy’in yüzde 1000 NATO silahlarına ve Batı parasına bağımlı olduğunu, ne Ukrayna’nın ne de ekibinin onlarsız bir gün bile yaşayamayacağını vurgulayan Medvedev, Zelenskiy için de ‘eğitmeninin kanişi’, ‘boğuk sesli yaratık’,’ 404 ‘Koğuşta yatan hasta’, ‘Yeşil gömlekli halüsinasyon gören yaratık’ gibi açıklamalar yapıldı.

yusufeli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu