Teknoloji

Mac’te Oyun Yok Diyenler: Tüm Kojima Oyunları Mac Destekli Olacak

Apple’ın WWDC 2023 etkinliği sırasında oyuncuları sevindiren sürpriz bir gelişme yaşandı. Ekranların karşısına çıkan Kojima, tüm oyunlarını Mac destekli bilgisayarlara getireceğini söyledi.

Death Stranding’in yapımcısı Hideo Kojima, Apple etkinliğinde boy gösterdi.

Metal Gear Solid serisi ile tanınan ve son dönemde Death Stranding gibi oyunlarla adından söz ettiren Hideo Kojima, Apple’ın dün akşam gerçekleşen WWDC 2023 etkinliğinde boy gösterdi.

macOS Sonoma masaüstü işletim sistemi sürpriz bir şekilde tanıtıldı.

Apple, Mac tabanlı bilgisayarlar için yeni işletim sistemi olan macOS Sonoma’yı tanıtırken, ekranlarda sürpriz bir isim belirdi. Ünlü oyun geliştiricisi Hideo Kojima, Apple severlere güzel bir haber vermeyi ihmal etmedi.

Death Stranding Mac’e geliyor!

Etkinlikte boy gösteren Kojima, son zamanların en popüler oyunlarından biri olan Death Stranding’in Mac’e geleceğini doğruladı. Ayrıca bundan önceki ve gelecekteki tüm değerli projelerini Mac tabanlı yapacağını da belirtti.

Ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor.

Oyunlar açıklandı ancak şu an ne zaman çıkacaklarına dair kesin bir bilgi paylaşılmadı. Ayrıca geçtiğimiz dönemde yaptığı diğer oyunlarından hangilerinin Mac’e geleceğini de belirtmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu