Haber

İstanbul’da Sokakta ve Trafikte Çıkan Kavgalar

Beyoğlu’nda 15 kişi parkta birbirine tekme ve yumruklarla saldırdı. Esenler’de taksici ile araç sürücüsü yol ortasında bir anda kavga etmeye başladı. Yaşanan olaylar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde sokaklarda ve trafikte yine sinirler gerildi. Birçok vatandaş, bazen yol vermek ve başka nedenlerle sokakları boks sahasına çevirdi.

15 kişi birbirine girdi

Beyoğlu ve Fatih’te 15 kişilik gruplar henüz belirlenemeyen nedenle birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırdı. Çevredeki kadın ve çocukların endişeyle izlediği kargaşayı vatandaşlar ayırdı. Sokak ortasında yaşananlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

Sokağı çembere çevirdiler

Esenler’de taksici ile şoför araçlarını yol ortasına bırakarak kavga etmeye başladı. Yumrukların havada uçuştuğu mücadele adeta boks maçı tadında geçti. Belediye çalışanlarının müdahalesiyle sona eren kavga vatandaşlar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Vatandaşlar mücadeleyi film gibi izledi

Şişli ve Esenler’de gece geç saatlerde gruplar sokak ortasında birbirlerine tekme ve yumruklarla saldırdı. Sokakta dakikalarca süren kargaşayı çevredeki vatandaşlar sinema salonu gibi izledi. Diğer vatandaşların ortaya çıkmasıyla kargaşa sona erdi. O anlar ise vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu