Haber

İmamoğlu ve Yavaş DÜZGÜN, Parti Genel Merkezinde Meral Akşener ile görüştü!

Flaş Haber: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, YETERLİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener’i ziyaret etti. İki lider görüşmenin ardından basına açıklamalarda bulundu.

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu ve ABB Lideri Mansur Yavaş, Yeter Parti binasına geldi. İki belediye başkanı, Düzgün Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştü.

İMAMOĞLU: GENEL BAŞKANIMIZIN BİLGİSİ İLE TOPLANTIYI GERÇEKLEŞTİRDİK

“Bugün bu çok kıymetli süreçte çok değerli Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş bey ile saygıdeğer UYGUN Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret ettik. Değerli Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun bilgisi dahilinde bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. 6 masa stratejisinin ve varlığının milletimizin ve ülkemizin geleceği için çok değerli olduğunun bilincinde olarak bu değer için buradayız.Sayın Genel Başkanımızla duygularımızı paylaştık.

MANSUR YAVAŞ: MİLLETİMİZİN TEKRAR BİRARAYA GELME İSTEĞİ

“Biz Millet İttifakı’nın belediye başkanlarıyız. Bizim bu olayları masada seyretme imkanımız yok. Hep birlikte orta yollara geldik. Ankara, İstanbul gibi birçok büyükşehir kazandık. Seçimlerimiz var. Milletimiz ayrılığa tahammülü yok.Böyle bir deprem felaketinden sonra nice büyükşehirler kazandık.Halkımızın tekrar bir araya gelmesi dileği halkımızın arzusudur.Bizim de bir misyonumuz var.Biz bunu milletimize ilettik. Sayın Genel Başkan, değerlendirecekler.

İMAMOĞLU VE YAVAŞ İNANÇ PARTİSİ GENEL MÜDÜRLÜKTE

İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener ile görüşmelerinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Millet İttifakı toplantısının yapılacağı Saadet Partisi Genel Merkezi’ne gelerek Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüştü.

KAYNAK: HABER7

polatli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu