Haber

Fatih Erbakan Ankara’daki esnafı ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ‘Anadolu Buluşmaları’ programı çerçevesinde Ankara’daki esnafı ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, “Anadolu Buluşmaları” programı çerçevesinde Ankara’nın Ulus ilçesindeki Hacı Bayram-ı Veli Çarşısı esnafıyla bir araya geldi. 2023 Genel Seçimleri sonrasında ara verilen Anadolu Buluşmaları, Ankara’da 12 noktada esnafa eş zamanlı ziyaretlerle başladı.

“Milli Vizyon’un Meclis’e taşınmasında Anadolu Toplantılarının rolü büyük”

Hacı Bayram-ı Veli türbesinin ziyaretiyle başlayan programa esnaf ve Ankaralıların Anadolu Buluşmaları’na ilgi gösterdiğini belirten Erbakan, “Anadolu Buluşmaları programımız Yeniden Refah Partisi’nin kurulduğu günden bu yana devam ediyor. Girdiğimiz ilk seçimde elde ettiğimiz başarı, 21 yıl sonraki Milli Vizyon’un sonucudur.” Anadolu Mitingleri’nin yeniden milletvekili seçilmesinde büyük rolü oldu. Anadolu Buluşmaları programı halkla doğrudan bağ kurmak, halkın dertleriyle ilgilenmek, halkla sadece seçim döneminde değil geçim sürecinde de bir araya gelmek açısından son derece faydalı. Seçimin ardından bir süre ara verildi. Bugün Ankara’nın 12 ilçesinde programlarımız eş zamanlı olarak yeniden başlatıldı. Bugün biz de bu çalışmanın içindeyiz. Önümüzdeki hafta 20 ve 21 Eylül tarihlerinde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bundan sonra seçim dönemine kadar 81 ilde bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. “İlçelerde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. – ANKARA

basaksehirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu