Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adıyaman ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şunları söyledi: AK Parti Adıyaman İlçe Belediye Başkanı Adayları Tanıtım Toplantısına katıldı. Erdoğan, “Terör liderlerinin var gücüyle asıldığı bu kritik seçimlerde Adıyamanlı kardeşlerimiz geleceklerine sahip çıktı.” dedi. Onun deyimiyle seçimlerde AK Parti Yüksek oy oranı veren Adıyaman halkına teşekkür etti. Erdoğan, ilçe belediye başkan adaylarını da açıkladı.

Erdoğan, Yenimahalle Deprem Konutu Kurası ve Anahtar Teslim Töreni sonrası. Spor AK Parti Adıyaman İlçe Belediye Başkanı Adayları Tanıtım Toplantısı Salonu’nda katıldı. Yerel seçimlerle ilgili mesajlar verdi.

“ADIYAMAN’IN GÜVENİNİ ZORLAMAYACAĞIZ”

Erdoğan, “Adıyaman’ın bize olan inancını boşa çıkarmayacağız. Adıyaman bizi kucakladı. Bana destek veren Adıyaman’a en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Terörist liderlerin var gücüyle asıldığı bu kritik seçimlerde Adıyamanlı kardeşlerimiz geleceklerine sahip çıktılar. “

“BELEDİYEDE KİMSE BİZİMLE REKABET EDEMEZ”

Belediye faaliyetlerinde rakiplerinin olmadığının altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Genel seçimlerde elde ettiğimiz avantajla yerel yönetim seçimlerinde de zafere ulaşacağız. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak planlarımızı zaten yaptık. Hangi ilin hangi sorunları olduğunu tespit ederek plan ve projelerimizi belirledik. Oy Bildirimizi kamuoyuyla paylaştık. Sadece sorunlara odaklanarak değil, vizyoner projelerle milletimizin karşısına çıktık. Belediyecilikte Cumhur İttifakı ile yarışabilecek yiğit yoktur. Hizmet ve çalışma siyasetinde bizimle rekabet edebilecek kimse yok. “Rakiplerimizin beceriksizliğinden güç kazananlardan değildik” dedi.

Erdoğan, konuşmasının ardından ilçe belediye başkan adaylarını kamuoyuna açıkladı.

AK PARTİ ADIYAMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

  • Besni: Reşit Alkan
  • Çelikhan: Mustafa Bulut
  • Gerger: Erkan Aksoy
  • Gölbaşı: Hakan Toydaş
  • Kahta: Mehmet Can Hallaç
  • Samsat: Halil Fırat
  • Sincik: Mehmet Korkut
  • Eğitmen: Ercan Öncebe

haberaglasun.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu