Haber

CHP Sözcüsü Faik Öztrak’tan ekonomi eleştirisi

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Beş yıl önce ‘Yetkiyi ver, etkisini gör’ diye gelen Erdoğan, dövizimizi tüketti, paramızı damgaladı. Milleti işsizlik ve hayat pahalılığının ortasında ezdi. ekonomi yama tutmuyor. Son müdahalesinde millet bankalardan kredi alamamıştı. Kredi kartından nakit çekemedim. Bugün geri adım attı. Türkiye için karar verin. Keçiden süt sağılmaz. Bu metal yorgunu artık işsizlerin elinde ekonomi dikiş tutmaz. Erdoğan’dan başka Cumhurbaşkanı olmayacak” dedi.

CHP’nin Ekonomi Politikaları Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, “işsizlik ve hayat pahalılığına” dikkat çekti. Öztrak bugün Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Beş yıl önce ‘Yetki ver, etkisini gör’ diye gelen Erdoğan, dövizimizi tüketti, paramızı damgaladı. Milleti işsizlik ve hayat pahalılığının ortasında ezdi. Ekonomi ayak uyduramıyor. Son müdahalesinde halk bankalardan kredi çekemez oldu.Kredi kartlarından nakit çekemez oldu.Bugün geri adım attı.Türkiye için karar verin.Keçiden süt sağılmaz.Ekonomi artık ayakta duramaz. Bu metal yorgunu insanların ellerinde Erdoğan’dan başka Cumhurbaşkanı olmayacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu