Haber

Avcılar’da park halindeki araçlara çarpan kamyonetin sürücüsü kaçtı.

AVCILAR’da park halindeki 4 araca çarpan kamyonetin sürücüsü durup araçların durumuna bakıp kaçtı. Kaza anı ve sürücünün araçlara bakmaya devam etmesi güvenlik kamerasıyla kaydedildi.

Pazar günü saat 07.30 sıralarında Cihangir Mahallesi Osmanpaşa Caddesi’nde park halindeki bir araçla kamyonet çarpıştı. Çarpmanın şiddetiyle arka lastiği kaldırıma savrulan araç savrularak 3 araca zarar verdi. Kazanın ardından kamyonet sürücüsü kısa bir süre sonra arkasını dönüp, araçların durumuna bakıp tekrar uzaklaştı. Sesleri duyan araç sahipleri konutlarından dışarı çıktı. Plakası kaza mahallinin yakınındaki yolda görünen kamyonet, birkaç blok ötede park edilmiş halde bulundu. Polis, sürücüyü kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.

“ARAÇLARIMIZ PERT’Lİ”

Hasarlı araçlardan birinin sahibi Ramazan Özden, “Dişimizi, tırnaklarımızı keserek aldığımız araçlarımız kullanılamaz hale geldi. Önce benim aracıma çarpıp kaldırıma götürdü, ardından diğer araçlarda da hasar oluştu. diğeri. Kaza. Ama duruyor, bakıyor, gidiyor. Belli. Gereken yerlere başvurularımızı yaptık, kayıplarımızı karşılamak için de elimizden geleni yapacağız.”

kepezhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu