Yaşam

Anneler Günü hediyeniz Darüşşafakalı öğrencilerin kaliteli eğitimine destek olsun.

Darüşşafaka Derneği, “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonu ve kaliteli eğitim anlayışıyla 160 yıldır çocuklarımızın hayallerini gerçekleştiriyor. Anne babası vefat etmiş ve maddi durumu yetersiz olan öğrencilere 8 yıl süreyle parasız yatılı kolej eğitimi veren Darüşşafaka Cemiyeti; Anneler Günü Sertifikaları ile de bu misyona katkıda bulunmak isteyen hayırseverleri davet ediyor.

Osmanlı İmparatorluğu’ndan günümüze uzanan 160 yıllık tarihinde “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla parasız ve yatılı eğitim vererek binlerce öğrencinin hayatını değiştirmiştir. Darüşşafaka Derneği,  14 Mayıs Pazar günü Anneler Günü için hazırlanan sertifikalarla eğitimseverlerin bağışlarıbeklemek.

Bağışlarla ayakta kalan, kaliteli eğitim anlayışından vazgeçmeyen, kurulduğu günden bu yana öğrencilerine şefkat yurdu yapan Darüşşafaka Cemiyeti; Daha çok hayata dokunmak ve daha çok çocuğu hayallerine kavuşturmak amacıyla hazırladığı basılı ve e-sertifika seçenekleriyle annesini mutlu etmek isteyenlere anlamlı bir hediye alternatifi sunuyor.

Darüşşafaka Derneği’nin https://www.darussafaka.org/bagis?c=ozel-gun-bagislari adresine tıklayarak anneler günü için en keyifli hediyeyi seçebilirsiniz.

Bağışlarınızla çocuklarımızın geleceğini aydınlatmamıza destek olun…

Darüşşafaka Derneği, özel günler için hazırladığı sertifikalar ve ikramlarla yüzlerce öğrencinin geleceğine katkıda bulunuyor. Darüşşafaka Cemiyeti Lideri Oğuz Güleç, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel kurumlarından biri olan Darüşşafaka Cemiyeti’nin 160 yıldır hayırseverlerin desteğiyle çocuklara eğitim verdiğini hatırlatarak, “Anneler Günü bizim için çok farklı bir anlam taşıyor. ve öğrencilerimiz. Bir çocuğun eğitim hayatına katkıda bulunarak, annelerimize sevildiklerini daha çok hissettirmek ve duygularımızı göstermek için en anlamlı ikramlardan birini sunabilirsiniz. Darüşşafaka olarak tüm bağışları öğrencilerimizin eğitim, beslenme, barınma, giyim ve sağlık gibi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyoruz. Sadece özel günlerde değil, yıl boyunca ve şefkatli milletimizden aldığımız kaynakları kullandığımız yerlerde, şeffaflık ilkemiz doğrultusunda aldığımız bağışları sizlerle paylaştığımızı bir kez daha hatırlatmak isterim. Bu Anneler Günü’nde hayırseverlerimizden öğrencilerimizin kaliteli eğitimi için bağış bekliyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

acigol-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu